Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortalLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Prosím, aby se všichni členové SAAS kteří zde nemají registraci, registrovali!

 

 27.3.2010 (prasna)

Goto down 
AutorZpráva
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

27.3.2010 (prasna) Empty
PříspěvekPředmět: 27.3.2010 (prasna)   27.3.2010 (prasna) I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 4:57 pm

Dnes se zůčastnili z týmu tři lidi.Já chiton a Martin plus ještě jeden kámoš.Z druhého týmu se stavili dva později třetí.Bohužel ted nevím co to bylo za tým.hráli jsme celkem 3 hry.první hra jsme se rozptýlyli po okolý,a pak jsme se do sebe pustili.První hra to byla bitva o domácí domeček u domácích.Pokaždé jsme hráli 3 na 3.Já jsem vedl martina a tomáše.Týová spolupráce bohužel nic moc,ale nic co by se nedalo změnit.Musí se hold naučit trochu komunikovat.v první hře jsem u domácího vystřílel celý tým.od nás neodpadl nikdo.takže to je super a chválím spoluhráče.Druhou a třetí hru jsme hrály na dobívání cihelny.napřed mi jsme bránily po té jsme se prostřídaly.Dopadlo to velice žalostně.Chiton se svým manuálem nás sundal snad všechny.Bohužel i mě pocenil jsem manuála a měl jsem za to že se elektrycký zbraně lekne a jen tak nevileze.a poslední hru jsme opět vyhrály s tím rozdílem od první,že nám sundaly tomáše.Zdá se to krátký interval za ten dnešek,ale většinu času co jsme tam byli tak jsme si povídaly a zkoumaly kvér jednoho týpka z druhého týmu,protože s tím něco měl lol...Dnes je to až moc stručný uznávám,ale nic moc zajímavého nepadlo...Mrzí mi že nešel Raven a nemohl jsme tak pořádně taktizovat,ale stejně jsme je nadrtili.

S pozdravem DEX
Návrat nahoru Goto down
 
27.3.2010 (prasna)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prasna
» 12.2. 2010 pátek
» Volná hra 4.4. (prasna)
» trénink 9.5. 2009 - prasna
» 1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Akce, treninky, srazy, reporty :: Report z akce-
Přejdi na: