Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortalLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Prosím, aby se všichni členové SAAS kteří zde nemají registraci, registrovali!

 

 1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna Empty
PříspěvekPředmět: 1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna   1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:29 am

1.5. 2009 - pátek - Valcha

Počet zúčastněných: 4
Zúčastnění členové: Dex, Chiton, Ravenn, Seraphine
Typ hry: team DM
Rozdělení: Dex + Chiton vs. Ravenn + Serpahine
Počet her: 3
Skore: 1-1
Čas: 14:30 - 19:00 (cca)

1)

Hrálo se v lese. Se Seraphinem jsme šli napřed... Po třiceti sekundách vyrazil Dex s Chitonem s úkolem najít nás a zničit. Nepovedlo se.

Ravenn Dex
Ravenn Chiton

2)

Chiton a Dex se ztratili v lese a my jsme měli úkol je najít a zničit. Nepovedlo se. Chtěli jsme si je nadběhnout, ale udělali jsme trochu větší oblouk, než jsme původně plánovali, takže jsme je uplně obešli. Pak jsme to chtěli vzít přímo, ale to už jsme viděli, jak jdou na výchozí bod, bez brejlí. Dalo by se to považovat za vzdání se, ale nejsme svině.

3)

Hra na území ohraničeném dvěma školkama a dvěma cestama, zhruba dvacet na sto metrů. Každá skupina začínala na jedné cestě. Rychlá hra, postup proti sobě, povolena pouze střelba semi. Dex po mě hned na začátku začal pálit dávkou... zatímco jsem na Dexe křičel, co kurva dělá, Chiton využil situace... něco mi plesklo o břicho a byl sem venku. Seraphine pak sejmul Chitona. Poslední výstřel patřil Dexovi.

Chiton Ravenn
Seraphine Chiton
Dex Seraphine

2.5. 2009 - sobota - Vejprnice

Počet zúčastněných: 4
Zúčastnění členové: Dex, Chiton, Ravenn, Seraphine
Typ hry: team DM
Rozdělení: Dex + Chiton vs. Ravenn + Serpahine
Počet her: 1
Skore: 0-1
Čas: samotná hra necelou hodinku

Hrálo se na poměrně strmém kopci v lese. Dex s Chitonem začínali na vrcholu, my se Seraphinem pod nimi. Konec nastal po vystřílení všech členů jednoho týmu. Konec byl v naší režii.

Dex Seraphine
Ravenn Dex
Ravenn Chiton

3.5. 2009 - neděle - prasna

Počet zúčastněných: 7
Zúčastnění členové: Dex, Hardcore, Chiton, Jakub, Ravenn, Seraphine, nějaké děvče
Typ hry: team DM
Rozdělení (od druhé hry): Dex, Hardcore, Chiton, Ravenn vs. Jakub, Seraphine, děvče; Dex, Jakub, Ravenn vs. Hardcore, Chiton, Seraphine, děvče; Chiton, Jakub, Ravenn, děvče vs. Dex, Hardcore, Seraphine
Počet her: 4
Skore (od druhý hry): 1-0, 1-0, 1-0
Čas: 14:00 - 18:00 (cca)

2)

Rozdělení podle losu nám značně nahrávalo, ale los je los. Bylo to spravedlivý. Náš tým začínal v jedničce, o poloze druhýho týmu jsme nevěděli. Přesunuli jsme se do dvojky, když jsem si všimnul až moc pravidelnýho tvaru za kopečkem směrem k jedničce... skoro jako helma. Pár výstřelů a Seraphine byl ze hry. Zbylí se necházeli v jedničce... pár machinací okolo budovy a vítězství bylo naše.

Ravenn Seraphine
Ravenn děvče
Ravenn Jakub

3)

Opět rozdělení losem. Náš tým se šel schovat. No... vzhledem k poloze mrtvoliště (dvojka) spíš pouze zabarikádovat. Obrnili jsme se ve věži v jedničce a čekali na útok. Trochu nám trval výstup nahoru, takže jsme propásli vhodný moment k palbě. Přesto ještě nebylo zle. Dex sejmul Jardu, když Jardovi prý nevystřelila zbraň poté, co Dex minul. Já jsem se marně pokoušel propasovat kule křovím, za kterým byl Chiton. Hardcore to zatím bral z druhé strany budovy, dostal Dexe a my jsme zůstali obklíčeni na střeše. Chiton nám to pak usnadnil svým přesunem, takže jsme s Jakubem mohli slézt. Neobešlo se to bez komplikací, když se mi rozpadl kvér, ale po chvíli už jsme se přesunovali skrze cihelnu do trojky. Pak do dvojky, a po rozdělení jsme obklíčili jedničku. Jakub z komína cihelny, já od stromů. Dostal jsem se dovnitř, sejmul děvče a vylezl až jako mrtvola společně s Chitonem. Pak už to bylo jen mezi Jakubem a Hardcorem. Nakonec zůstal Jakub.

Dex Seraphine
Hardcore Dex
Ravenn děvče
Ravenn Chiton (vzájemně)
Chiton Ravenn (vzájemně)
Jakub Hardcore

4)

Zuhle hru jsem si chtěl pujčit M16 od Chitona. Bohužel moje M4 v pokročilym stádiu rozkladu v cizích rukou nedělala vůbec dobrotu, takže z plánu sešlo, akorát jsem si přidělal práci. Obsadili jsme budovu č.3 a chvilku čekali, když se nic nedělo, šel sem na průzkum okolí. Někoho jsem zahlíd v cihelně a tak jsme naplánovali postup a vyrazili. Tedy... vyrazil Chiton a děvče, já s Jakubem jsme zatím čekali... využil jsem času k dalšímu průzkumu, což se vyplatilo. Viděl jsem Dexe, jak nám postupuje v zádech, po cestě. Dávkou jsem ho vyřadil. Bohužel neuznal za vhodné přiznat a bez nejmenších problémů hrál dál. Poté jsem spatřil Hardcora v křoví mezi dvojkou a trojkou, i jemu jsem poslal dávku. Zbejval Serpahine (a nesmrtelný Dex). Dex mu skvěle poradil, kudy by měl postupovat, že bude dobře pokrytej. Ani nemusim říkat, co se stalo se Seraphinem, když se řídil onou "radou".

Ravenn Dex
Ravenn Hardcore
Ravenn Seraphine

Dex pokračoval pořád dál... vyměnil si zbraň a trefil mi pak do ziftu. Po tejhle hře mi zůstal krvavej flek a nasranost, Dexovi pak pověst nepřiznavače (alespoň u mě). Ostatní... asi na protest složili zbraně.

________________________


Celkově mám z těchhle tréninků dost smíšený pocity. Ohledně Doma, že se nedostavil ani na jeden, ale aspoň uznal svoji chybu. Doufám, že na příštích jej už uvidím. A ohledně Dexe, jehož chování se mi vůbec nelíbilo. Už dřív sem měl podezření na nepřiznávání (párkrát to nebylo jen podezření), což se mi teď definitivně potvrdilo. Zásahy z víc jak deseti metrů asi "neplatí". Doufam, že se Dex zamyslí nad svoji hrou a už se to nebude opakovat v opačnym případě se to bude řešit. Zatim trénujem jen týmově, takže se nic moc krom hádek, nasranosti, kažení hry,... nestalo, ale nerad bych se doslechl, že "ty sráčové z S.A.A.S. nepřiznávaj", až budem někde na akci. Jestli to u někoho z nás uvidim, sám mu pošlu dávku. Pak také onen incident z Vejprnic budu brát jako "nehodu" a budu doufat, že ani to už se nestane...

Jinak akce dobré... hlavně v neděli. V počtu nad šest lidí se dá nádherně taktizovat, takže víc takovejch tréninků. Když bude účast vysoká, vidim budoucnost týmu velmi přívětivě. S týmem celková spokojenost...

Konečně jsem viděl taky jednoho z "těch novejch", Hardcora a první dojem neni vůbec špatnej. Jestli bude chtít k týmu, myslim si, že by v tom neměl bejt problém, bude určitě platnej. To samý s Jakubem. Sem zvědavej na ten zbytek.

Ravenn

PS: Jestli chcete, někdo doplňte první hru z prasny (Ravennova neúčast).
Návrat nahoru Goto down
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna   1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:30 am

Tak nad reportem jsem uvažoval taky l nakonec jsem to včera vzdal kvůli jednomu názoru a to jezd že prý nebyl oficiální...Ale nevadí tím líp...A k akci na prasně poslední hře...Konkrétně nepřiznávač...by jsme se mohly pouze dohadovat...Sám sem viděl jak ti kule padaly a byly pomalý,navíc jsme měl pouze jednu lehkou bundu takže bych to musel cítit a taky bylo ticho tak i slyšet...I mě se několikrát stalo že jsem viděl zásah,ale nakonec sme musel uznat že jsem si to jen myslel a vdálce cca 10m jsem se zmílil a uznal jsme že kulička byla prostě pomalejší...Tudíž k poslední hře by se dalo ještě připsat:

Dex Chiton
Dex Děvče
Dex Ravenn

Ůčast by mohla být lepší ale i tak to stálo za to...Je ale pořád vidět že někteří si chtějí prosadit svůj názor stůj co stůj a vznikají dohady jestli ji koupil nebo ne...Když se ti Ravne uleví klidně ti to přiznam ale v duchu si nemyslím ale vím viz.článek výše...
Návrat nahoru Goto down
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna   1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:30 am

Tady nejde ani tak o názory jako o fakta... Určitě se mi neuleví, ulevilo by se mi, kdybys to uznal tam, jestli to přiznáš teď už mi může bejt vcelku jedno. Šel si po cestě, o mě si neměl ani potuchy, začal sem pálit, pak až sis mě všimnul, chvíli si čuměl jako puk a pak si začal zdrhat... a já do tebe celou tu dobu ještě střílel a řval za tebou, že už to máš. Nejde o to, co sem si myslel, ale co sem viděl... (pokud ty "vidíš" kuli trefit na vzdálenost deset metrů, a pak uznáš, že sis to jen "myslel", tak je mi pak vcelku jasný, proč si "myslíš", že sem "netrefil") Byl si ode mě ani ne patnáct metrů. Kdybych si nebyl jistej, že netrefim, tak nestřílim. Fakt vtip.

Sám víš, jak mam přesnej kvér... ostatní klidně trefim na třicet metrů... zvláštní, že tebe sem na těch třicet nikdy netrefil... ale ok, třeba máš štěstí... na tu dálku nemůžu nic říct jistě. Ale když už seš ode mě na poloviční vzdálenost, nemáš žádný krytí a si prakticky bez pohybu, těžko minout. Pak začneš zdrhat, koule se ti odráží od prdele, po hře říkáš, že víš, žes to nekoupil a že "si se na ty kule koukal" mi přijde fakt jak dost debilní výmluva. Zajímalo by mě, jestli tomu fakt věříš nebo prostě jenom zatloukáš...

atd... atd... mohl bych pokračovat, ale myslim, že tohle mluví za vše...

Nechci se hádat a nehodlam to řešit... ale jestli se to bude opakovat, trpět to nebudu.
Návrat nahoru Goto down
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna   1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:31 am

Stál a koukal kam ti to lítá a lítalo to mimo pak jsem zdrh...Ani sem neměl taktiku takže do zad bych to cítil...navíc taky víš že to tvou štípe...no nevim teda ale jestli to do mě lítalo tak z týhle vzdálenosti bych o tom sakra věděl...Musela by to být sakra náhoda že bych to necítil.NAvíc jich letělo několik ne jen jedna takže bych to aspoň zaslech...Srry ale průběh hry je mi fuk hlavně že jsem si zahrál ale fakt mi štve Tahle pře...Klidně ti to odpřísáhnu taková svině zase nejsem abych nepřiznal,ale tohle jsem fakt nezaznamenal...
Návrat nahoru Goto down
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna   1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:31 am

Opravuji nepřesnost...

Hardcore už v týmu je, takže jedině dobře. Chitone, zeptej se Kuby, jak je to s nim... kdyby chtěl taky do týmu, asi nikdo nebude proti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna   1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 24.4., 25.4.2009 - Tyršův most
» trénink 9.5. 2009 - prasna
» Prasna
» Noční trénink 14.2. (so) a 20.2. (Pá) 2009 - SP
» 27.3.2010 (prasna)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Akce, treninky, srazy, reporty :: Report z akce-
Přejdi na: