Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortalLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Prosím, aby se všichni členové SAAS kteří zde nemají registraci, registrovali!

 

 12.2. 2010 pátek

Goto down 
AutorZpráva
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

12.2. 2010 pátek Empty
PříspěvekPředmět: 12.2. 2010 pátek   12.2. 2010 pátek I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 7:55 pm

Akce byla celkem zajímavá ale velice nás sklamala.Akce se konala na prasně a ůčastnil jsem se já Raven,chiton plus pár vedlejších celkem nás bylo 11.sklamáním bylo že sotva jsme dorazili tak chitonovy jeden chlapec zničil zbraň.chvilku jsme čekaly než dohrajou hru co už měli rozehranou.pak jsme sestavily týmy a šli jsme do boje.Naneštěstí ještě pár lidí odešlo.tak jsme si zahráli pouze jednu menší hru ale i ta za to stála.začínaly jsme v budově 1.Týmově jsme přešli do budovy 2.poté jsme postupovaly přes celou budovu dopředu a vyčistili jsme ji zbyl poslední.Toho jsme si s ravenem vychutnaly pěkně.Ravenn si na něj počkal mezi až bude vhodná chvíle a já jsem ho zatím oběhl.Pak byl mezi námy a spustila se křížová palba.Jedinec neměl šanci.Omlouvám se za velmi stručný popis,ale tahle akce si snad kromě posledního fragu více komentáře ani nezaslouží.
Návrat nahoru Goto down
 
12.2. 2010 pátek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Trening 18.9.2010 nebo 19.9.2010
» Trening 26.8.2010
» Milovice 10.-13. 9. 2010
» 27.3.2010 (prasna)
» 26.8.2010 neofic trening

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Akce, treninky, srazy, reporty :: Report z akce-
Přejdi na: