Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortalLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Prosím, aby se všichni členové SAAS kteří zde nemají registraci, registrovali!

 

 24.4., 25.4.2009 - Tyršův most

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

24.4., 25.4.2009 - Tyršův most Empty
PříspěvekPředmět: 24.4., 25.4.2009 - Tyršův most   24.4., 25.4.2009 - Tyršův most I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:25 am

24.4. pátek (noční akce)

Počet zúčastněných: 4
Zúčastnění členové: Dex, Dom, Ravenn, Seraphine
Typ hry: team DM
Rozdělení: Dex + Seraphine vs. Dom + Ravenn
Počet her: 1
Skore: 1:0
Čas: hodinku, dvě

Hrálo se za naprosté tmy, spolu se stromy okolo, brýlemi na nose a v některých případech částečné slepoty... takže byla skoro větší šance najít protivníka po čuchu (obzvláště u Dexe). První šel dolů Seraphine, když jsme ho spatřili s Domem kousek od nás a začali jsme střílet. Dex se vytratil. Dlouho se nic nedělo. Dlouho nic nebylo slyšet. Postupovali jsme s Domem kupředu. Já měl vylézt na stráň nad lesem. Dom pokračoval mezi stromy. Když už sem byl nahoře... všimnul sem si pohybu přede mnou, ale to už Dex začal pálit. Ležel maximálně pět metrů ode mě. I já jsem instinktivně vystřelil. Nikdo z nás se ale netrefil a mě došla baterie. Byl sem venku... dále už to bylo jenom mezi Dexem a Domem... Štvali se navzájem dosti dlouho, dávka střídala dávku... když už to vypadalo, že to neskončí, Dex, nacházející se kousek od nás, poslal dvě kule a jedna z nich zasáhla cíl.

25.4. (denní světlo)

Počet zúčastněných: 5
Zúčastnění členové: Dex, Dom, Chiton, Ravenn, Seraphine
Typ hry: team DM
Rozdělení: Chiton + Ravenn vs. Dex, Dom, Seraphine
Počet her: 3
Skore: 2:1
Čas: 15:30 - cca 19:00

Místo stejné, podmínky však o tisíc procent lepší... světlo, teplo, nabité baterie, víc hráčů.

První hra
Společně s Chitonem jsme měli téměř dokonalý plán. Rozdělili jsme se a každý měl držet svoji pozici. Počáteční chvíli klidu narušil Domův hlas. Byl venku, Chiton zabodoval. Takže to šlo dobře. Alespoň do té doby, než jsem zjistil, že naši taktiku jsem dodržel pouze já a tak se ani moc nedivím, že jako první mi za oběť padl právě Chiton. Myslel jsem, že jde o Dexe. Byl jsem obdařen lichotkou a jelo se dál... (promiň, kámo)
O Seraphinovi jsem věděl. Tak dvacet metrů ve směru očekávanýho útoku. Přímo přede mnou. On o mě ale věděl také. Několikrát jsem se přemístil a chvíli čekal. Pomaličku potichoučku postupoval směrem ke mně po pěšině. Když už byl ode mě ani ne pět metrů vzdálen, byl jsem si jist, že teď už mi žádná větvička nezabrání v trefě. Dávka to jistila.
O zbývajícím Dexovi jsem neměl ani potuchy. Přemístil jsem se na výhodnější pozici... Spatřil, vypálil, zabil a ukončil hru.

Druhá hra
Byla vcelku vtipná. Kluci chtěli udělat bleskový útok, asi s tím, že nás zaskočí. Bohužel... když jsme viděli odcházet po cestě tři lidi a po prvnim stromu, kterej zastiňoval výhled už pokračovali dál jenom dva, bylo po překvapení.
Nevymýšleli jsme nic složitého a pouze jsme si lehli za první vyvýšeninu. Čelili jsme slušné záplavě BB's, když se chlapci začali rozestupovat za stálé palby. Seraphine šel směrem zespodu, od řeky. Dex nás obcházel zeshora. Dom byl přímo naproti nám. Přesunul jsem se a zaskočil Dexe, který akčně naběhl Chitonovi do zad. Poté jsem zaskočil i Seraphina, přicházejícího zdola. Toho jsem však netrefil první dávkou, čímž jsem si přidělal hodně práce. Chiton pak dodělal Doma.

Třetí hra
Také vtipná. Chiton mezi stromy u cesty, já na stráni. Čekal jsem na Chitonovo znamení. Přišlo zhruba po deseti minutách... Zvedl jsem se a hned jsem se zas raději poroučel k zemi... Dex byl necelých dvacet metrů přede mnou. Pálilo se všude... já s Dexem jsme si střihli duel na stráni, Chiton měřil síly s Domem. Seraphine nás obíhal od řeky. Zatím nebyl nebezpečný. Dex plival vzduch. To nám hodně usnadnilo situaci. Přeběhl jsem níž, za stromy, kam poté začaly směřovat střely od Doma, po chvíli i od Dexe. Ustoupil jsem o strom dál, když Chiton skončil, munice. Byl čas jednat. Dom doplatil na svou lehkovážnost, když se snažil schovat za stromem o průměru průměrného penisu.
Nyní jsem se hodlal chvíli věnovat Seraphinovi, který už byl skoro u cíle svého lesního slalomu. Využil jsem výhodného postavení a šlo se na Dexe. Finální duel stráň/les byl vtipný. Vidět přerostlou mouchu, občasně vykukující z trávy, s vaší vlastní M4, s urputným výrazem ve tváři... Po několika výměnách... mi Dex trefil přímo doprostřed hrudi škvírou ve stázi... ehm... mezi stromy, o které jsem neměl ani ponětí. Jaké bylo mé překvapení.

Po tak dlouhé době, není možné nebýt pln nadšení... Chybělo mi to.

Ravenn
Návrat nahoru Goto down
Cyberian
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Cyberian


Pocet prispevku : 134
Body : 92
Reputace : 5
Vek : 34

24.4., 25.4.2009 - Tyršův most Empty
PříspěvekPředmět: Re: 24.4., 25.4.2009 - Tyršův most   24.4., 25.4.2009 - Tyršův most I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:27 am

GOOD report jako vždy.
Nevinehcavat mi zasobnik u ty 2 hry dole u "hajzliku" mozná bych te sundal
Návrat nahoru Goto down
http://www.apokalypsa.sk/wow/?
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

24.4., 25.4.2009 - Tyršův most Empty
PříspěvekPředmět: Re: 24.4., 25.4.2009 - Tyršův most   24.4., 25.4.2009 - Tyršův most I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:28 am

Áno, áno... takhle když ti přestaly lítat kule, stačilo vykouknout... Jinak když už jde čistě o přestřelku, tak tam vždy štěstí hraje nezanedbatelnou roli...
Návrat nahoru Goto down
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

24.4., 25.4.2009 - Tyršův most Empty
PříspěvekPředmět: Re: 24.4., 25.4.2009 - Tyršův most   24.4., 25.4.2009 - Tyršův most I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:28 am

Buď rád, že jsi viděl pouze můj výraz... to maminka to měla horší, když jsem dorazil domů...

S tim křovím máš určitě pravdu... má to však dvě nepatrné chyby. Za prvé... nebyl jsem v tom křoví... za druhé... nebýt tam to křoví, není tam ani Chiton.

PS: Přeji brzké uzdravení, pošlu kytku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





24.4., 25.4.2009 - Tyršův most Empty
PříspěvekPředmět: Re: 24.4., 25.4.2009 - Tyršův most   24.4., 25.4.2009 - Tyršův most I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
24.4., 25.4.2009 - Tyršův most
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» trénink 9.5. 2009 - prasna
» 28. 9. 2009 - prasečák
» 1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna
» Noční trénink 14.2. (so) a 20.2. (Pá) 2009 - SP
» Trenink (report - 11.3. 2009)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Akce, treninky, srazy, reporty :: Report z akce-
Přejdi na: