Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortalLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Prosím, aby se všichni členové SAAS kteří zde nemají registraci, registrovali!

 

 15.3.2009 - trénink na prasně - report

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

15.3.2009 - trénink na prasně - report Empty
PříspěvekPředmět: 15.3.2009 - trénink na prasně - report   15.3.2009 - trénink na prasně - report I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:23 am

dne 15.3.2009 od 10:00 je akce na prasečáku.Náš tým zde bude taky figurovat.Doufám že dorazíme všichni zatím lovu zdar.
Návrat nahoru Goto down
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

15.3.2009 - trénink na prasně - report Empty
PříspěvekPředmět: Re: 15.3.2009 - trénink na prasně - report   15.3.2009 - trénink na prasně - report I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:24 am

Všichni sme nečekaně nedorazili... Celkově se účastnili tři členové z našeho týmu...

Moc statistik z kloboučku asi nevytáhnu, vzhledem k průběhu celé akce. Celá organizace byla dost strašná i na prasnu.

Teamy: S.A.A.S., Insurgent forces, 2. pěší (co sem zaslech a viděl) + ještě nějaká pouliční směska...
S.A.A.S.: Dex, Chiton, Ravenn
Rozdělení: Insurgent forces vs. zbytek, po odchodu většiny hráčů Dex + Ravenn vs. Chiton + 2, nakonec Dex vs. Ravenn
Počet her: cca 4; 1; 4
Skore: ?1 - 1?; 1 - 0; 0 - 2
Celkový čas: 11:00 - 18:00 - moje účast, akce již od 10:00, ale taky skončila dřív.

IF vs. zbytek

Za S.A.A.S. se dostavili Chiton s Ravennem. Vzhledem k tomu, že na místní bandu "střelců
se nedalo ani v nejmenším spoléhat, a navíc jich polovina byla mrtvejch dřív, než sme vůbec vyrazili do boje, tak sme postupovali pouze týmově s tím, že nám záda kryl ještě jeden sniper, jakýsi Chitonův kamarád, spolužák. Nevím přesně, kolik bylo her, ale většina skončila vybitím kindersáků z našeho týmu a když už jsme se dostali na dostřel i našich zbraní (protivník měl podstatně lepší výzbroj), tak hra byla ukončena. To mi tady sralo asi nejvíc... Neříkam, že by jsme je všechny pobili, ale určitě by to s námi neměli tak lehké jako se zbytkem. Škoda.
Ukončené hry, co si pamatuji.
První, když jsem přišel,přebíjení, dobíjení, oblékání, přípravy... Když sem se zapojil, klasicky sem netušil, kdo je se mnou, kdo proti... než sem se nadál, bylo po nás.
Asi předposlední, kdy jsme bránili budovu pana domácího, překvapivě nebyla ukončena hra a tak sem si vychutnal polovinu IF. Kindersáci padli.

Taky si mylím, že tady bylo hodně nepřiznávačů... a to asi na obou stranách. Hodně mi to kazilo celkovej, už tak špatnej, dojem ze hry. Chtělo by to komína...

Dex + Ravenn vs. Chiton + 2

Vzhledem k povaze hry, asi nejtaktičtější zápas z celé akce. S velkou vadou na kráse... že polovina týmu skonala.
Dex postupně sejmul všechny tři protivníky, jeden protivník sejmul mě.
Nezlobím se na nikoho... jenom mi Dex strašně nasral...

Dex vs. Ravenn

One on one. Tady sem se nádherně pomstil... Taky přišel jeden pámátný moment k večernímu vyprávění u ohníčku... Takže se těšte.

Ravenn
Návrat nahoru Goto down
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

15.3.2009 - trénink na prasně - report Empty
PříspěvekPředmět: Re: 15.3.2009 - trénink na prasně - report   15.3.2009 - trénink na prasně - report I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:28 am

K druhý hře bych dodal snad to,že kdyby mi třičtvrtě kulí neprolítávalo křovím,tak jste byly tuhý.A taky takovou vtipnou scénku:Když si ravenn všiml že po cestě jdou jen dvá přiblížil se ke křoví zaklekl zamířil a sledoval Doma se Seraphinem jak jdou dál v čemž jsem od něj byl tak 8 metrů a sledoval jeho výraz podivení a strachu Very Happy:D a ještě to jak ke konci neslyšel chiton můj výkřik že jsem ji schytal,tak si udělal z mojí hlavy terč přes vzdálenost zhruma 6 metrů a zasipal mě kulema a ted si nemůžu ani pořádně podrbat šišku Ahh...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





15.3.2009 - trénink na prasně - report Empty
PříspěvekPředmět: Re: 15.3.2009 - trénink na prasně - report   15.3.2009 - trénink na prasně - report I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
15.3.2009 - trénink na prasně - report
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Trenink (report - 11.3. 2009)
» Noční trénink 14.2. (so) a 20.2. (Pá) 2009 - SP
» trénink 9.5. 2009 - prasna
» Trenink:Prasecak - 19.10. 2008
» 24.4., 25.4.2009 - Tyršův most

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Akce, treninky, srazy, reporty :: Report z akce-
Přejdi na: