Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortalLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Prosím, aby se všichni členové SAAS kteří zde nemají registraci, registrovali!

 

 trénink 9.5. 2009 - prasna

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:32 am

Čus...Tak připravuji tedy trening na tenhle pátek...Sraz bude jako obvykle ve dvě hodiny odpoledne a sejdeme se na konečný 4 na borech.vedle zastávky tramvaje.Kdo má ten přístup na net tak pište už ted jestli se zůčastníte abych tam nečekal zbytečně sám ...Zatím softu zdar.

PS:Přesto že je to trening měli bychom vzít foťák...TAk se musíme dohodnout předem kdo ho vezme a uděláme fotky na forko...
Návrat nahoru Goto down
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:33 am

Nevim nevim, ale já nejspíš v pátek nepůjdu. Mam už něco v plánu... takže možná spíš přes sobotu nebo neděli. Ještě dam vědět...
Návrat nahoru Goto down
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:33 am

Z důvodu velké neůčastnosti se trening přesunuje z pátku na sobotu...
Návrat nahoru Goto down
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:35 am

V tu sobotu půjde ještě jeden hoch.Je to ůplný nováček takže nový přírustek do týmu snad.Už jsem mu to domluvil.Dom o něm taky ví...
Návrat nahoru Goto down
Cyberian
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Cyberian


Pocet prispevku : 134
Body : 92
Reputace : 5
Vek : 34

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:36 am

parada. semnou muzete pocítat taky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.apokalypsa.sk/wow/?
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:36 am

Mno tak mě už dneska došla P-90 tak na tenhle den už budu mít konečně svou zbraň akorát ji musim zastřílet , ale moje primárka je bohužel ještě v servisu
Návrat nahoru Goto down
Dom
S.A.A.S. Leader
S.A.A.S. Leader
Dom


Pocet prispevku : 186
Body : 48
Reputace : 1
Vek : 33

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:37 am

Tak v sobotu (9.5. 2009) jse nezucastnim...musi byt doma mezi 1300-1600...sel bych hrat jedine sem za most...kde bych v danou dobu odesel...a znovu jse vratil...ale vzhledem k poctu...by to bylo neprakticke...

-----
Pro pripadne stupidni ohlasy...o tomhle jsem psal Ravennovi uz ve Stredu a ze dam pres forko vedet prave dnes (v patek)...tak ze sefik o tom vi...


(PS: v pripade ze by ciste nahodou bylo neco v Nedeli...vim uz ted...ze mam na 100% cas...)
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoft-saas.ic.cz
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:37 am

Tak a je to tady...Těšíte se???Jste zvědavý co se dělo???Tak já vám k tomu něco řeknu...Tenhle trening se opravdu vydařil
Trening se konal na Prasně.Část jela autem a část autobusem jiní zase nejeli vůbec,nebo později.Měl jsme tu čest se Seraphinem,Chitonem a novým členem týmu na jehož přezdívce se ještě pracuje Sotva jsem dorazili na Prasnu už to tam lítalo.Netrvalo však dlouho a sešli jsme se na jednom místě,Kde jsme viděli že nejsme jediný tým,který ten den taky trénoval.Bohužel jsme se ani nezeptaly co to bylo za tým.
Tudíž jsme to daly tým vs. tým
celkově nás tam tedy bylo přibližně 16.Taky to bylo pěkně odlišený maskováním.
Woodland vs. ACU

Zůčastnění v našem týmu bylo:
Dex
Seraphime
Ravenn
Chiton
Pitbull
HardCore
Nový přírustek do týmu (Zatím mu budu říkat nováček snad ho to neurazí )
plus dva neznámí co si chtěli zahrát Airsoft a přivedl je HardCore

První hra
Náš tým měl první ůkol obranu
Šli jsme do cihlárny.Už před tím se nám stratil Pitbull s Hardcorem hned za komínem se svýma dvěma kamarádama a bohužel po zbytek hry jsem neměl peřhled co se s nima dělo krom Pitbulla,který statečně bránil svoji pozici.Seraphime s Chitonem se šli schovat do nedalekýho pangejtu za cihlárnou a já s nováčkem jsme byly uvnitř.
Nečekalo se dlouho a započaly první výstřely...Japřed sundaly Seraphima a po chvilce i Chitona.Vzadu tedy měli čisto.Poté se jejich skupina pomalu dala k silnici a vyprávěli si jaký to byl pocit je sundat ...V tom se ozvaly další výstřely.Tentokrát z druhé strany.U pana domácího(zdejší bezdomovac někdy i víc)Zde se taky odehráli nějaké souboje s těma dvěma,Hardcorem a z povzdálí je kryl Pitbull,který tam potom sundal tři členy nepřátel.Já jsem v budově vyčkával až přijde skupinka nepřátel ze silnice.nedalo na sebe čekat a byli čím dál blíž a blíž a blíž...najednou se chystaly vstoupit do domu a v tom jsme spustil svou palbu.ta ta ta ta ta taaa....Pálil jsem jako o život protože mi začala blbnout zbraň fungl nová P90(nelítaly mi kule) najedou vylítli a bylo to jako z brokovnice a jeden byl ddole.Bohužel za ním byl další tak sjem ho chtěl sundat v té stejné dávce,ale ten co byl předním tak se nějak začal motat a schytal je šechny on tudíž jeden přežil...Po chvilce jsem šel vnitřkem a sundal jsme ho zezadu vedle zdi...Nováček mě statečně bránil zezadu.Chvíli byl klid a věděo se jen o jednom který byl ve křoví naproti baráku pana domácího...Bohužel jsme si s Pitbullem nerozuměli při vymýšlení taktiky a nějak se to zamotalo...Myslel že jsem šel naproti,ale já zatím vylejzal na střechu a pak dolu a zpět do budovy.bohužel hardcora sundaly i s pitbullem.Nejspíš navzájem úrotože zbýval poslední...Vyšel jsme z budovy a kouknul se směrem k silnici.A co tam nevydím.Hejkal.První myšlenka a taky pravdivá.SNIPER.vykřikl jsem tedy SNIPER a schoval se do budovy...Chvilku se na něj koukal a obn na mě mířil,ale nevystřelil.Takhle jsem zopakoval asi 3x a pak jsme ho zastrašil výstřelama z P90 ze který skoro nic nelítalo ...Sniper znejasnil a přesunul se an jinou pozici...za křoví vedle cihlárny.Já potroskách vilezl na střech a koukam do křový.Zase vidím jen hejkala.Vzal jsem půjčenýho manuála od Chitona zamířil vystřelil a ejhle.Poslední byl dole.

Druhá hra
Přemístili jsme svůj post k silnici a vyměnili jsme role.Tentokrát se ůtočilo.Já jsme si vzal k sobě 4 lidi a Ravenn zbytek.Domluvi li jsme se na taktice s Ravnem a vyrazili jsme.Já jsme vedl ůtok kolem rozhledny.Ti dva co se k nám přidali šli moc dobředu tak jsem musl dávat pozor na to aby jsme šli všichni nějak souvysle.Do toho se ozval tichý výstřel a trochu hlasitější zásah.One shot.One kill.Nováček byl dole.Nikdo nic moc neslyšel okamžitě jsme zavelel aby se všichni kryly.Nikdo nevěděl odkud to šlo.Musím uznat že nás pěkně překvapil.Já jsem moc neváhal a snažil jsem se dostat k jednomu betonovému sloupu ze strany.To se mi podařilo.Ostatní koukali odkud by to mohlo jít.vykoukl jsem a rychle jsme si prohlídnul všechna podezřelá místa.A co jsme neviděl...Hejkal...Zamířil jsem s P90 a modlil jsme se,aby mi fungovala.vypálil jsme dávku a dostal to.Znovu jsme se zformovaly a pokračovaly dál.Najednou vyšla dávka odkud si a mě to zasáhlo několikrát obě nohy.Sundaly mě.šel jsme na mtvoliště a zachvilku jsme se tam scházely všichni,ale stejně je náš tým porazil

Třetí hra
Opět jsme si vyměnili role a bránili jsme...Já jem s Ravnem zalezl na věž pana domácího Seraphim hlídal dole zadní vchod,tři nováčci hlídaly hlavní vchod a HardCore s Pitbullem si vzali nastarost cihlárnu.Potom jsme se s Ravnem přemístili na střechu a hlídkovaly.Za chvilku se ozývaly v dáli první výstřeli tak jsme usoudili že jim vpadnem do zad přes pole a křoví kolem Rozhledny.Když jsme měli slejzat tak nykýs uviděl jednoho nepřítele.Oba jsme hned zalehli.Po chvilce se vypařil a já pomalu slezl dolu.Dál jsme pomalu pokračoval k jednomu křoví kdyžto v tom jeden nepřítel vyšel z poza stromu na cestě mezi střední budovou a budovou pana domácího.Hned jsem sebou seknul do vysoké trávy a do kopřiv abych to hned nedostal.Pomalu jsem se snažil odplazit což mi celkem vyšlo.Potom mě ravenn začal krýt svou palbou ze střecchy,takže jsme dostal trochu času a plazil jsme se dál.Abych na něj mohl z lepšího ůhlu z boku.Když jsme se dostal na dobrou pozici tak jsem vítězně zaklekl,zamířil a spustil palbu.Nepřítel chvilku jen koukal a pak mu došlo že po něm střílím.bohužel mi nevyletěla ani jedna kule(komické ale smutné).anštval jsme se zaklel jsem tu zbraň a vytáhl půjčenýho manuála a dvakrát po něm vystřelil.Ani mi to nedalo a začal jsem zkoumat co s tou zbrané je.A zjistil jsme proč dom nikomu nepůjčuje zbraň když právě nabil...Předehrou mi zásobník vystřílel Ravenn...Okamžitě jsme začal dobíjet a když už jsem měl nabito sundal cíl Ravenn ze střech kde si taky našel ten správný ůhel .Vrátili jsme se na začátek a nakoukli do domu pana domácího.Kde jsme viděli jednoho posledního nepřítele a Seraphine,který bránil svou pozici zuby nehty .Snažil jsem se mu naznačit že to s RAVNNEM obejdeme každý z jedný stranyNež jsme však vyrazil všimnul jsem si že nepřítel je už n a cestě jinam.Okamžitě jsme zrychlil dostře dní budovy.Dorazili jsme tak nastejno.Schoval jsem se za zdí a Chvilku čekal až dorazí ostatní.Ve chvíli kdy dorazil Ravenn se nepřítel stal dobytkem určeným k likvidaci a nadělal z něj cedník .

Opět vyhraná bitva.

Tenhle tréning byl opravdu vydařený.takový by mohli být pořád Ale mohlo by se to vylepšit 100% ůčastností.Podle mě se Nováček celkem osvědčil.Podle mě by byl dobrý přírustek do týmu
Doufám že se vám můj report líbil.Na vyprávění moc nejsem
Softu zdar...Dex

PS:Sorry že to trvalo tak dlouho,ale když jsem přišel po akci tak jsem neměl moc času a dneska jsme měl výpadek internetu a zapoměl jsme ti to zálohovat tudíž jsem to psal celý znovu..
Návrat nahoru Goto down
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:37 am

Report dobrej... Pár nepřesností. V tej třetí hře byli u těch stromů původně dva. Jeden postupoval směrem k nám, druhej za stromem. Ale to je detail. Taky známe název toho týmu. Několikrát tam zaznělo "První pěší".

Jinak se mi akce líbila hlavně z důvodu, že sme se mohli otestovat téměř v plnym počtu proti cizímu týmu a zjistit tak, jak obstojíme...

Měl si popsat svoji reakci, když si zjistil, že ti de z hlavně jen vzduch. To bylo fakt funny.
Návrat nahoru Goto down
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:38 am

Jj tak na to jsme myslel taky ale už jsi přemýšlel o tom že by se sem kouknulo nějaký dítě???Ještě bych ho zkazil jinak je fakt že v tý poslední hře u těch stromů byly dva to sjme opoměl
Návrat nahoru Goto down
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 1:38 am

Myslíš Chitona?? Dyť von už je zvyklej...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





trénink 9.5. 2009 - prasna Empty
PříspěvekPředmět: Re: trénink 9.5. 2009 - prasna   trénink 9.5. 2009 - prasna I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
trénink 9.5. 2009 - prasna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 11.10.2009 Prasna
» Noční trénink 14.2. (so) a 20.2. (Pá) 2009 - SP
» Trenink (report - 11.3. 2009)
» 15.3.2009 - trénink na prasně - report
» 1.5. - 3.5. 2009 - Valcha, Vejprnice, prasna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Akce, treninky, srazy, reporty :: Report z akce-
Přejdi na: