Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortalLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Prosím, aby se všichni členové SAAS kteří zde nemají registraci, registrovali!

 

 Diskuse na ASM

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Dom
S.A.A.S. Leader
S.A.A.S. Leader
Dom


Pocet prispevku : 186
Body : 48
Reputace : 1
Vek : 33

Diskuse na ASM Empty
PříspěvekPředmět: Diskuse na ASM   Diskuse na ASM I_icon_minitimeFri May 14, 2010 12:37 am

Citace z fora obchodu airsoftmorava.cz:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Luboš
Dobrý den,chci se zeptat jisi zbran cm.028 po 30 000 výstřelech pracuje beze změny??díky

airsoftmorava reaguje:
13.5.2010 (07:09)
Ano ,přesně je to 30017výstřelů.Při 3018 se zbráň rozsype,upadne muška,vysypou se kola,vyletí pružina,praskne gearbox a celá se obalí rzí.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-a takovych typu je tam cela kopa, nekdy nevim zda se smat nebo brecet. vekovej prumer lidi co hraji airsoft mam pocit klesl na 12...
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoft-saas.ic.cz
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

Diskuse na ASM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse na ASM   Diskuse na ASM I_icon_minitimeFri May 14, 2010 3:46 pm

Rofl
Návrat nahoru Goto down
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

Diskuse na ASM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse na ASM   Diskuse na ASM I_icon_minitimeMon May 17, 2010 12:20 pm

Zní to vtipně...

Ale vážně... podle mě musí bejt dost těžký pro lidi začínající se softem sehnat nějaký info. Když si to představim... Tak nejjednodušší je se zeptat, tak to asi každej udělá. Většinou se člověk ptá ve svym okolí, ale co když třeba tady Luboš ve svym okolí nějakýho zkušenějšího hráče nemá?! Tak se holt zkusí optat jinde... na netu.

Ale to je v prdeli, protože na netu se setká jenom se samejma přechytračelejma arogantníma šmejdama, co nejsou ochotný poradit. Hlavně že si každej třetí dement založí forum, firmu, obchod, AS tipy triky apod. Když se ho pak nováčekna něco zeptá, tak mu stejnak nikdo neodpoví a ještě z něj udělá debila, jako tady. Tak kurva, když je mi zatěžko někomu radit, tak si takovýhle stránky nezaložim, ne?!

Podle mě je to všude stejný... takovýhle "chytráci" si dokazujou, jak ví něco víc. Ukazujou, jak chtěj pomáhat, svojí lepší stránku, ale to jenom na oko, protože je to krásnej alibismus pro jejich mastění ega. Proto mam taky tak rád soft. Když všem těmhle internetovejm frajerům potom vyprášíme kožich, tak mam fakt skvělej pocit.

Nakonec ještě poznámka pro ty, co by chtěli argumentovat tim, že se ty dotazy pořád opakujou, že si stačí vyhledat již jednou dotázaný a zodpovězený, atd... samozřejmě... jenomže ne každýho to napadne, vlastně to napadne málokoho, cehož je důkazem právě to opakování dotazů, pak když už to někoho třeba i napadne, tak to nemusí dohledat, protože třeba jinak formuluje dotaz, takhle to de pořád dál.

Ty lidi, co chtěj radit jednou by měli radit pořád a ne po třetim dotazu na to samý říct: "Děte do prdele, na to už se mě ptal Jarda, Láďa i Vincek". Vždycky tu budou nový lidi, který se budou ptát na to samý, maj jenom nevýhodu, že přišli o něco dýl (svedeme to na maminku?!). Zkuste si představit, že děláte na lince pro nějakýho mobilního operátora a volá Vám tam x lidí za den, z těch x lidí má y stejnej dotaz, přitom pro řešení většiny z nich by se stačilo kouknout na příslušný stránky. Ten pracovník nemůže odpálkovat dotazujícího se. Musí zodpovědědět dotaz, kolikrát je třeba. Je to pošahaný, ale je to tak.

Když nechci opakovat odpovědi, pořád až do zmagoření říkat to samý, udělam pevný stránky, kde popíšu, co mi napadne, co si myslim, že by se mohlo někomu hodit a hotovo. Když to tam nenajde, nemá kam slintat svý dotazy, má smůlu a musí hledat jinde. Když jo, jenom dobře pro všechny. Ale nezakládam stránky s diskuzí "ptejte se mě na co chcete, já z vás udělam kreténa".

Když se vrátim k Lubošovi vejš... myslim, že on nechtěl vědět přesně 30000 výstřelů. myslim, že špatně formuloval dotaz, což je u dnešní mládeže docela běžný, že neumí moc komunikovat, a pak to takhle dopadá. Já osobně bych mu napsal, že třicet tisíc by to mělo vydržet ANO/NE. Doplnil bych to o běžnou výdrž zbraně, plácnu, že kolem těch xx tisíc zbraň běžně střílí... záleží na údržbě, atd.

Luboš by se mě asi pak zaptal, jaká údržba se doporučuje nebo co to vlasně ta údržba je... ale to už je jinej dotaz. Pravděpodobně by se jelo odznova... Very Happy

pirat
Návrat nahoru Goto down
Dex
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Dex


Pocet prispevku : 169
Body : 40
Reputace : -4

Diskuse na ASM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse na ASM   Diskuse na ASM I_icon_minitimeSat Jun 05, 2010 5:26 pm

Jj myslím že máš pravdu dávám ti za to plus Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuse na ASM Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse na ASM   Diskuse na ASM I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse na ASM
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Zábava-
Přejdi na: