Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortalLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Prosím, aby se všichni členové SAAS kteří zde nemají registraci, registrovali!

 

 Akce - Stribro

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Chiton
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team



Pocet prispevku : 6
Body : 0
Reputace : 0

Akce - Stribro Empty
PříspěvekPředmět: Akce - Stribro   Akce - Stribro I_icon_minitimeFri Oct 16, 2009 11:38 am

Dnes mě napadlo, že jsem na softu nebyl již od stříbra. A i mí přátelé (mimo tým) dlouho nehrály. Proto mě napadlo uspořádat den 2.11.2008 akci na prasně. Akce by začínala asi od 12:00 Hod. Byl bych velice rád, kdyby jste přišli a zároveň chci říct Domovi aby si vzal s sebou 500Kč na pružinu 130 m/s. děkuji všem. a pokud nebudu na Icq a potřebovali by jste jiné info tak se zeptejte Ravena a on vám snad dá číslo. již teď se na vás opět těším. Chipmunk Citron Chiton Adt............
Návrat nahoru Goto down
Dom
S.A.A.S. Leader
S.A.A.S. Leader
Dom


Pocet prispevku : 186
Body : 48
Reputace : 1
Vek : 33

Akce - Stribro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce - Stribro   Akce - Stribro I_icon_minitimeFri Oct 16, 2009 11:38 am

Ja bych jel...
___________________________________________________________
OT:Ja ti dam 500... ...chtel jsi 450...a to uz jsou tri tydny zpet...tak ze ti dam presne 450...(mas to i v historii na ICQ...)... ...
----------
PS: do popisu (predmet)...priste napiste aspon datum pripadne i misto kde ta akce je...
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoft-saas.ic.cz
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

Akce - Stribro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce - Stribro   Akce - Stribro I_icon_minitimeFri Oct 16, 2009 11:39 am

Napíše sem někdo z velícich reportáž?? Mohli byste. Měli byste...

o těch svejch dvou vim... o víkendu)
Návrat nahoru Goto down
Dom
S.A.A.S. Leader
S.A.A.S. Leader
Dom


Pocet prispevku : 186
Body : 48
Reputace : 1
Vek : 33

Akce - Stribro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce - Stribro   Akce - Stribro I_icon_minitimeFri Oct 16, 2009 11:39 am

To je dobre ze o tom vis...ja o tom jednom take vim...ale...udelam ho...
--------------
Report:
Neni moc co psat...
Prichod tymu S.A.A.S. cca v 16:30hod. ...Na miste byla cast tymu ASRU a jeste par airsoft-aku...rozdeleni tymu bylo Woodland vs. ACR...tudiz Pvt. Chiton byl opet proti nam...(ovsem do konce roku 2008 slibil ze bude mit Woodlandy a jeho vek bude jiz 15 let tudiz bude uplnym clenem S.A.A.S.)...US-Army branila prostredni budovu...Pvt. Seraphine zustal na te mensi budove...a brani ji ze strechy...Cpl. Dom a Cpl. Dex zustavaji uvnitr prostredni budovy...kterou take ubranili spolu s Darkenem ktery byl na strese a tymem SOG uvnitr male budovy...

Ucast hracu:
Cpl. Dom
Cpl. Dex
Pvt. Chiton
Pvt. Seraphine
-------------------
OT: Ravnne sice jsi tak nejak slibil ze dojedes...ale...kde nic-tu nic...
Nic mene jsem rad ze jse konecne ucastil Pvt. Seraphine kde jsem se take dozvedel...ze bude prodavat svoji L96A1 a bude pouzivat nejake AEG...coz doufam ze bude v brzke dobe...

__________
Cpl. Dom
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoft-saas.ic.cz
Cyberian
S.A.A.S. Team
S.A.A.S. Team
Cyberian


Pocet prispevku : 134
Body : 92
Reputace : 5
Vek : 34

Akce - Stribro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce - Stribro   Akce - Stribro I_icon_minitimeFri Oct 16, 2009 11:40 am

jj ale vypada to na zmenu.Snipera si necham jako takovou hracku na obcastni hrani ale jako primarku budu uz nove jiz brzo pouzivat FAMASe od TM
Návrat nahoru Goto down
http://www.apokalypsa.sk/wow/?
Ravenn
Velici S.A.A.S.
Velici S.A.A.S.
Ravenn


Pocet prispevku : 173
Body : 32
Reputace : 9

Akce - Stribro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce - Stribro   Akce - Stribro I_icon_minitimeFri Oct 16, 2009 11:40 am

No, doufam, že Citron dodrží svůj slib a opravdu oslaví svých patnáct let... a zkus přestat stárnout, mizero.

OT: Však sám víš, že jsem původně vůbec přijít neměl a o tom jsem měl jasno již dlouho dopředu a taky sem to dal včas vědět. Pak se situace trochu změnila. Plán B. Nechtěl jsem nechat své bratry ve zbrani samotné a opuštěné uprostřed prasečích sraček, takže jsem přislíbil, že přijedu hned, jak skončí kino. Tak nějak mezi čtvrtou a pátou odpolední... Nepovedlo se. Plán C počítal s mým příchodem hned jak kino skončí. Stejně jako plán B, s tím rozdílem, že časovou podmínku plánu již nešlo splnit. Plán C však nevyšel. Bohužel nebylo možno hned po kině dorazit. Zdržela mne jakási "zábavní administrativa", ke které jsem se nevědomky zavázal návštěvou kina. Šlo o překvapivou součást, se kterou jsem však já nepočítal. Ostatní účastníci ano. Musel jsem přistoupit k plánu D. Dostat se na místo akce, jakmile to bude možné. Žádné jiné limity zde nebyly, tudíž jsem si byl zcela jist, že plán D musí vyjít.
Plán D nevyšel. Dříve, než jsem vůbec vyrazil do boje, byl mi oznámen konec akce. Vím, že mne čeká náležitý trest, však mám asi jen 99,9% účasti. A tak mohu jen poprosit... Buďte něžní, ale klidně můžete být i vášniví...

AT: To jste dali za celou tu dobu jenom jednu hru?? To hlášení je dosti strohé. Vůbec si nenapsal podrobnosti (ztráty, postupy, protivníka,...), ale budiž.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akce - Stribro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akce - Stribro   Akce - Stribro I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akce - Stribro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 11.10.2008 - Stříbro

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Akce, treninky, srazy, reporty :: Report z akce-
Přejdi na: